محصولات
نوشته های اخیر
تماس با ما
شبکه های اجتماعی
تصویر عنوان

با عنایت پروردگار بزرگ، گروه مبلمان فامر با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید مبلمان مدرن و راحتی و ارائه جدیدترین مدلهای مبل راحتی ، همواره تلاش کرده آمیخته ای از هنر و صنعت را برای تولید انواع مبلمان راحتی مدرن و کلاسیک، با بهترین مواد اولیه و با کارکنانی متعهد و متخصص ، ایجاد کرده و به مشتریان داخلی و خارجی عرضه نماید.

 

صادرات مبل راحتی مدرن و کلاسیک

 

گروه مبلمان فامر توانایی تولید و عرضه انواع مبلمان راحتی با کیفیت و قیمت مناسب جهت صادرات مبل به اقصی نقاط جهان را داراست.  بیشترین صادرات مبل راحتی طی سال های اخیر به کشورهای همسایه نظیر ، عراق ، سوریه ، امارات ، عمان ، آذربایجان ، ارمنستان ، گرجستان و ترکمنستان و افغانستان بوده است

گروه مبلمان فامر همواره در تلاش است تا با تولید انواع مبلمان راحتی با طراحی زیبا و خاص و منحصر به فرد بتواند در صادرات مبل راحتی، سهم مناسبی را بدست آورد.

 

خدمات پس از فروش انواع مبلمان راحتی و کلاسیک فامر

 

کلیه انواع مبلمان راحتی و کلاسیک فامر با خدمات پس از فروش 10 ساله تولیده و ارائه شده و در این مدت، کلیه امور خدماتی مانند تعمیر، تعویض رویه مبل و یا رنگ آمیزی، توسط گروه مبل فامر تعهد میگردد.

 

کیفیت محصولات

 

چوب های بکار رفته در کلیه محصولات این مجموعه، بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوب های جنگلی با کیفیت مانند چوب راش و چوب روس استفاده شده و همچنین چرم و پارچه مورد استفاده نیز در طیف گسترده ای از طرح و رنگ با متریال های متنوع عرضه می گردد.

 

اهداف و اصول گروه مبلمان فامر

 

 

  • زيبايي انواع مبلمان راحتي توليد شده با توجه به سليقه ايراني
  • راحتی محصولات تولید شده بر اساس استانداردهای بین المللی
  • کیفیت و دوام محصول تولید شده با استفاده از مواد اولیه استاندارد و به روز بودن خط تولید مبل راحتی در هر زمان
  • قیمت مناسب و تعریف شده برای انواع محصولات تولید شده با توجه به سه اصل قبلی
  • رعایت اصول و استاندارد ها برای تولید مبل راحتی
  • ایجاد فضای مثبت در تولید مبلمان برای رقابت با سایر محصولات اعم از خارجی و ایرانی
  • هم سو بودن ایده با اجرا در تولیدات، با قضاوت خریداران و استفاده کنندگان از محصولات

 

امیدواریم که با حمایت شما عزیزان بتوانیم به هدف گروه مبلمان فامر که تولید مبلمان ایرانی با تلفیقی از هنر و صنعت است، دست یابیم.