محصولات
نوشته های اخیر
تماس با ما
شبکه های اجتماعی
ویژگی های مبل راحتی خوب

ویژگی های مبل راحتی خوب چیست؟

  |   مبلمان راحتی مدرن   |   بدون دیدگاه

مبلمان راحتی مدرن جزء آن کالاهایی است که در رنگ و طرح بسیار متنوع است. همین امر باعث سردرگمی هنگام خرید می شود. توجه به کیفیت مبلمان راحتی اولین نکته ایی است که همگان به آن توجه می کنند. وقتی صحبت از کیفیت مبلمان راحتی است یعنی هنگام خرید باید به چوب، جنس کلاف و اسکلت داخلی، جنس و کیفیت پارچه و  نوع فوم  اندازه آن دقت کافی شود.

 

اگر به دنبال این هستید که یک ست مبلمان راحتی مدرن پایه دار خریداری کنید، بهتر است به نوع چوب پایه های آن دقت داشته باشید. چرا که در این مدل  وزن بر روی پایه ها می افتد. چنانچه جنس چوب پایه ها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، در کوتاه مدت دچار آسیب خواهد شد. چوب راش گرجستانی در طراحی و ساخت انواع مبلمان راحتی مدرن بسیار پرکاربرد است. این چوب استحکام و مقاومت بالایی دارد  و بنابراین می تواند گزینه ایی مناسب برای پایه های مبل باشد.

 

چوب راش  سطحی صاف و یکدست داشته  و رنگ آن  قهوه ایی مایل به قرمز است. از آنجا که انواع مبل مدرن راحتی بیشترین استفاده را در منزل دارند، باید از اسکلت داخلی با کیفیتی نیز برخوردار باشند. برای این منظور بهتر است به سراغ مبل های راحتی بروید که در آنها از چوب راش سوپر گرجستانی استفاده شده است.  این چوب جزء سخت چوبان بوده و در جنگل های شمال ایران می توان نمونه های آن را پیدا کرد. چوب راش گرجستانی از انواع وارداتی بوده  و در ا ندازه های مختلف در بازار به فروش می رسد. چوب راش گرجستانی نسبت به نوع ایرانی آن از اندازه بزرگتری برخوردار است و رطوبت بیشتری دارد. به همین دلیل فعالان این عرصه، تمایل بیشتری به استفاده از نوع وارداتی آن را دارند.

ویژگی های مبل راحتی خوب

ویژگی های مبل راحتی خوب

 

مبلمان راحتی مدرن شیک با پارچه های مخمل

 

از دیگر نکات مهم در خرید مبلمان راحتی مدرن توجه به جنس پارچه آن است. انواع مختلفی از پارچه های مبلی در بازار وجود دارند که هر کدام ویژگی و خصوصیات منحصر به فرد خود  را دارند. از جمله این پارچه ها می توان به انواع پارچه های مخملی  و طرح چرم اشاره کرد.  پارچه های مخمل بافتی نرم و ظاهری زیبا دارند. عمقی که در الیاف آن وجود دارد، باعث می شود تا طرح آن به صورت برجسته و سایه و روشن جلوه کند. قابل شستشو بوده و از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار هستند.

 

اگر در پی خرید یک ست مبلمان راحتی مدرن هستید که به راحتی مورد نظافت قرار گیرد، می توانید از انواع پارچه چرم در رنگ های متنوع استفاده نمایید.  این پارچه ها در برابر لکه نسبت به سایر پارچه های دیگر مقاوم تر بوده و از سویی دیگر نوع بافت آن به گونه ایی است که ماده ایی در آن نفوذ نخواهد کرد. چنانچه از پارچه های  طرح چرم به درستی نگهداری شود، از دوام و طول عمر خوبی برخوردار خواهند بود.

 

از دیگر نکاتی که هنگام خرید مبلمان راحتی مدرن باید به آن دقت کنید، جنس فوم آن است. استفاده از فوم سرد در طراحی و ساخت انواع مبل مدرن راحتی بسیار رایج است. این فوم نسبت به نوع گرم آن مقاومت بیشتری داشته و به راحتی تغییر حالت نمی دهد.

 

اگر به فکر تهیه یک دست مبلمان راحتی مدرن متفاوت و منحصر به فرد هستید، کافی است  به یک تولیدی مبل راحتی،  مانند تولیدی مبل راحتی فامر مراجعه کنید و با توجه به دکور و نیاز خود از چوب و  رنگ های متنوع پارچه های مبلی استفاده نمایید. به این ترتیب محصولی کاملا سفارشی خواهید داشت. 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه