محصولات
نوشته های اخیر
تماس با ما
شبکه های اجتماعی
جدید ترین مبلمان راحتی

معرفی جدیدترین مدل های مبل راحتی

  |   مبلمان راحتی کلاسیک   |   بدون دیدگاه

مبل راحتی کلاسیک دیبا

 

 

یکی دیگر از انواع جدیدترین مدل های مبل راحتی، البته از نوع کلاسیک آن ، مبل راحتی دیبا است که با توجه به ساختاری که دارد علاوه بر کیفیت ، زیبایی را برای محیط شما به ارمغان می آورد .

تکیه گاه و دسته ها به گونه ای با آناتومی بدن انسان منطبق هستند که خستگی شما را رفع و حس خوبی را به شما القا می کند تکیه گاه نسبتا بلند این مبل راحتی با توجه به دوخت های بسیار ظریف و دقیق لمسه به کار رفته بر روی ان می تواند حس راحتی هر چه بیشتری را در هنگام استراحت های بلند مدت بر روی این محصول برای شما ایجاد نماید

قسمت پشتی این مبل که دوخت های متراکم لمسه به کار رفته بر روی بدنه آن زیبایی این بخش را دوچندان ساخته است و همچنین تشک این مدل از نوع دوبل است که نظافت و شستشو آن راحت است و عمر مفید مبلمان را هم بالا میبرد

یکی از عناصر تشکیل دهنده ی اصلی یک مبل چوب آن می باشد که میبایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد چوب به کار رفته در همه مدلها، از جمله مبل دیبا ساخت شرکت فامر از نوع چوب راش سوپر گرجستان است که به عنوان مرغوب ترین چوب ها در صنعت مبلمان شناخته شده اند و در مبل راحتی دیبا به کار گرفته شده اند

 

 

مبل راحتی کلاسیک چستر انگلیسی

 

 

مبل چستر در عین اینکه یکی از قدیمی ترین مدلهای مبل های راحتی است که حتی برخی از افراد طراحی این مبل را به قبل از سال 1800 میلادی منسوب میدانند هر سال جزء جدیدترین مدل های مبل راحتی نیز هست

مبل چستر ریشه ای اصیل و شاهانه دارد و عموماً در گذشته تنها اشراف زاده ها و اشخاص ثروتمند قابلیت استفاده از آن و خرید این محصول را داشتند؛ زیرا لوکس بودن و متفاوت جلوه دادن امری بود که تنها قشر برتر جامعه می توانستند از آن بهره بگیرند.

این مبل معمولا با ارتفاع کم، پشتی مبل یکدست، با پارچه های دکمه دار  شناخته میشود.

در انتخاب پارچه برای مبل چستر گزینه های زیادی وجود دارند. از قبیل چرم پارچه، چرم، مخمل. هر سه این پارچه ها زیبایی خودش را دارد که با دیدن هر یک مجذوب آن خواهیم شد. اما کیفیت، نحوه تمیز کردن و ماندگاری این سه نوع پارچه یکسان نیست.

به طور مثال اگر از مبل چستر می خواهید برای سال های متمادی استفاده کنید و دارای خانواده پرجمعیت و فرزند هستید پیشنهاد می کنیم چرم پارچه را انتخاب کنید چون این پارچه نسبت به چرم قیمت مناسبتری داشته و در هنگام نشستن و استراحت بر روی مبل چستر خواص راحتی بودن آن را حس خواهید کرد.

 

 

 

 

همچینین می توانید مقاله جدیدترین مبلمان راحتی را در این لینک مطالعه کنید .

 

 

 

مبل راحتی ویستور

 

 

مبل راحتی ویستور از مدل های اسپرت ، جدید و پر تولید است که با استفاده بهترین متریال های کار شده در آن و طراحی به روز ساخته شده است.

این مبل راحتی که از جدید ترین مدلهای مبل راحتی است که پارچه های به کار گرفته شده در آن بسیار مرغوب بوده و از جهت رنگ بندی نیز بسیار متنوع است .

این مبل از لحاظ شباهت به مبل چستر شبیه بوده اما از لحاظ دسته، دسته کوتاه تری دارد و برای افرادی که بر روی مبلمان استراحت میکنند مناسب تر است.

این مبل زیبا و راحت 7 نفره بوده که شامل یک کاناپه سه نفره، یک کاناپه دو نفره و دو عدد تک نفره میباشد.

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه