محصولات
نوشته های اخیر
تماس با ما
شبکه های اجتماعی
مبل راحتی کلاسیک

مبل راحتی کلاسیک

  |   مبلمان راحتی کلاسیک   |   بدون دیدگاه

مبل راحتی کلاسیک یکی از وسایل ضروری هر خانه و خانواده می باشد. تقریبا تمام خانواده ها با هر بودجه و درآمدی حتما از مبل راحتی کلاسیک در خانه خود استفاده می نمایند.

 

در حال حاضر طیف گسترده ای از مبل راحتی کلاسیک در بازار موجود است که می توانید با بودجه های مختلف آنها را خریداری نمایید. برای آشنا شدن بیشتر با سبک های مبل راحتی کلاسیک ما را در این مطلب همراهی نمایید. مبل کلاسیک راحتی یکی از انواع سبک ها است که کاربرد و طرفداران بسیاری را در بین مردم و خانواده ها دارد.

مبل راحتی کلاسیک

مبل راحتی کلاسیک

سبک دلخواه خود را انتخاب نمایید

 

 

قبل از هر کاری باید سبک مشخصی را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب نمایید. کلاسیک، مدرن و یا گوتیک و …… می توانند یکی از سبک هایی باشند که شما برای خانه خود انتخاب می نمایید. بعد از انتخاب سبک دکوراسیون منزل باید در تمام قسمت های خانه از آن سبک استفاده نمایید. به طور مثال اگر اتاق نشیمن خود را به سبک کلاسیک دکور کردید بهتر است از سبک گوتیک در دیگر قسمت های خانه استفاده نکنید. در غیر این صورت یک نواختی در خانه وجود نخواهد داشت و جریانی آشفته وجود خواهد داشت. مبلمان شما نیز باید با سبک دکوراسیون منزل هم خوانی داشته باشد. در صورتی که دکوراسیون منزل شما به سبک کلاسیک است باید مبل راحتی کلاسیک خود را نیز از همین سبک انتخاب نمایید تا در کل خانه نظمی برقرار گردد.

 

 

الگو و طرح های خاص بر روی مبل راحتی کلاسیک

 

 

الگو ها و طرح ها می توانند روح خاصی را به کل خانه ببخشند. هر الگویی داستانی با خودش دارد که آن را وارد فضای زندگی می کند. در طرح ها و مبل های کلاسیک بیشتر رنگ های یکنواخت و طرح های ساده به چشم می خورد. برای پارچه مبل های کلاسیک اغلب اوقات از طرح های پیچیده استفاده نمی گردد. در کل اگر به سبک کلاسیک به طور دقیق نگاهی بیندازیم سادگی را مشاهده می نماییم. دکوراسیون های کلاسیک کمتر موجب خسته شدن چشم می شوند و فضایی آرام بخش را به ارمغان می آورند.

 

 

بافت مبلمان راحتی باید چگونه باشد؟

 

 

تمامی سطوح دارای بافتی هستند که چه جور به نظر آمدن آنها را تعیین می کند. بافت یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب مبل می باشد که باید دقت زیادی در این باره داشته باشید. بافت به دو دسته کلی تقسیم می شود: بافت واقعی و بافت بصری

بافت بصری بافتی است که تنها توسط چشم می توان دید اما بافت واقعی به این معنی است که علاوه بر دیده شدن می توان آن را لمس نمود. در دکوراسیون خانه شما نه تنها مبل بلکه بسیاری از وسایل خانه دارای بافت مشخصی هستند. در دکوراسیون ها اغلب از یک بافت کلی در خانه استفاده می شود اما می توان از یک بافت متضاد و متفاوت نیز برای جلوگیری از یکنواختی استفاده نمود.

انتخاب بافت و پارچه مبل راحتی کلاسیک امری بسیار مهم است که باید در انتخاب آن دقت بسیار زیادی داشته باشید. پارچه های بسیار زیاد و متفاوتی وجود دارند که شما می توانید بر اساس سلیقه و سبک کل خانه یکی از آنها را برای مبل راحتی کلاسیک خود انتخاب نمایید.

 

 

رنگ مبل راحتی کلاسیک چه مفهومی دارد؟

 

 

رنگ ها نیازی به معرفی خاصی ندارند. رنگ ها عنصری بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون خانه می باشند. این عنصر باید بر اساس ذهنیت و روانشناسی افراد محیط انتخاب شود. مبل راحتی کلاسیک خانه می تواند جریان موجود در خانه را بازتاب دهد.

رنگ قرمز می تواند انتخاب خوبی برای اتاق ناهار خوری باشد زیرا باعث افزایش اشتها در افراد می  گردد. از رنگ سبز می توانید در اتاق خواب خود استفاده کنید زیرا این رنگ باعث  ایجاد حس آرامش و سلامتی می گردد. تمامی رنگ ها دارای اثر گذاری متفاوتی هستند. یک طراح داخلی باید از ویژگی های متمایز رنگ ها آگاه باشد و آنها را در موقعیتی مناسب برای ایجاد تغییر استفاده نماید. رنگ ها به طور کلی به دو دسته اولیه و ثانویه تقسیم می شوند. رنگ های ترکیبی و تکمیلی بیشترین کاربرد را در دکوراسیون دارند.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه