محصولات
نوشته های اخیر
تماس با ما
شبکه های اجتماعی
محصولات

جدیدترین مدل های مبل راحتی

  |   مبلمان راحتی مدرن   |   بدون دیدگاه

در صنعت مبلمان همیشه عده زیادی از افراد به دنبال جدیدترین مدل های مبل راحتی  هستند چراکه همیشه بحث مد در همه صنایع دائم درحال تغییر بوده و حتی میتواند باعث رشد شرکتها و صنایع مختلف شود

همانطور که در این مطلب با عنوان مزایای مبلمان راحتی نیز عنوان گردید . بهتر است رنگ مبل ها را با رنگ های غالب در دکوراسیون منزل ست کرده و به طور کلی بر اساس چیدمان فضایی که در آن مبلمان قرار میگیرد و البته سلیقه مورد نظر خود اقدام به انتخاب انواع مدل های مبل راحتی بنمایید.

اگر شما تمایل دارید از مبلمان راحتی به مدت طولانی استفاده کنید بهتر است مبلمان با رنگ خنثی را انتخاب نمایید همچنین اگر تمایل دارید ،دکوراسیون داخلی منزلتان آرامش بیشتری داشته باشد بهتر است رنگ مبلمان را از بین رنگ های خنثی نظیر ، سفید و خاکستری و بژ انتخاب نمایید .جدیدترین مدل های مبل راحتی، انتخاب انواع رنگ ها را بهمراه کیفیتی بالا ،در اختیار شما میگذارد .

ست کردن رنگ مبلمان با پرده و فرش و کفپوش یکی دیگر از انواع ایده هایی است که در انتخاب مدلهای جدید مبل راحتی مهم است.
مبل راحتی مدرن همچنین در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و اگر شما سایر وسایل منزل تان را از بین طرح های ساده انتخاب کرده اید بهتر است مبلمان را از بین مدل های طرح دار انتخاب نمایید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مبلمان ، بهترین مدل های مبل راحتی و جدیدترین مدل های مبل راحتی به بازار مبل عرضه می گردد.

همچنین در انتخاب جدیدترین مدل های مبل راحتی ، که در انواع طرح های مختلف ارائه می گردد می بایست همیشه علاوه بر طرح به کیفیت مبل نیز توجه نمود و مبل باکیفیت انتخاب نمود، چراکه معمولا بعد از مدتی هرگونه طرح مبلمان در نظر شما عادی جلوه کرده و درست اینجاست که کیفیت مبل بعد از گذشت زمان خودنمایی میکند.

 

معرفی تعدای از معروفترین و بهترین مدل های مبل راحتی

 

در ارائه لیست جدیدترین مدلهای مبل راحتی، هدف معرفی تعدادی از مدلهای معتبر مبل در کشور بوده که تقریبا در همه سالها معمولا انتخاب افراد مختلف است و بنابراین میتوان گفت تقریبا همیشه با تغییراتی جزیی جزء جدیدترین مبلهای راحتی به بازار معرفی میشوند . مثلا مبل راحتی چستر حتی از چند دهه  قبل نیز جزء بهترین مدلهای مبل راحتی به بازار معرفی گردیده و هر سال با تغییرات اندک مجددا معرفی میشود.

 

 

انواع مدلهای مبل راحتی ذکر شده شامل :

 

 

1- مبل راحتی سزار

2- مبل راحتی دیبا

3- مبل چستر انگلیسی

4- مبل راحتی ویستور

 

مبل راحتی کلاسیک سزار

مبل راحتی کلاسیک سزار 

مبل راحتی کلاسیک سزار

این نوع مبل با ظاهری زیبا و مستحکم ، راحتی را برای شما به ارمغان می آورد

مبل راحتی سزار به دلیل طراحی قوسی شکل کاناپه و ارتفاع مناسب پایه ها صندلی ها از سطح زمین نظافت آن نسبتا آسانتر از انواع دیگر است.  .مبل راحتی کلاسیک سزار در دیزاین و طراحی محیط، به شکل خاصی اثر گذار است .

طراحی و مدل و نوع دسته هایی که در این مدل مبل راحتی قرار داده شده آن را از دیگر مبل های راحتی متمایز می کند . مدل دسته های آن نسبتا بلند بوده و در عین حال که جلوه ی خاصی به مبل می دهد راحتی را در این مبل فراهم کرده تا بتواند تکیه گاهی راحت و مناسب برای استفاده ی طولانی مدت باشد .

ارتفاع دسته های این مدل همچنین و مبل چستر نسبتا بلند بوده که البته از لحاظ ظاهری آن را بسیار جذاب کرده اما شاید برای افرادی که معمولا بر روی مبل استراحت میکنند، مدلهای دیبا و ویستور دسته های کوتاه تر و مناسب تری باشد.

 

 

در این مقاله به ادامه معرفی جدید ترین مدل های مبلمان راحتی پرداختیم

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه